ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۸
خانه بهداشت و سلامت سم زدایی بدن بعد از ترک سیگار
معجزه ی ترک سیگار

سم زدایی بدن بعد از ترک سیگار

سم زدایی بدن بعد از ترک سیگار

روی صحبت ما با کسانی است که به تازگی سیگار را ترک کرده اند این افراد برای پاکسازی ریههای خود از دود سیگار باید از برخی نوشیدنی های طبیعی کمک بگیرند و مواد غذایی که میل می کنند باعث سم زدایی از بدنشان شود

 هرچند که بسیاری از افراد سیگاری برای در امان ماندن از زیان های دخانیات اقدام به ترک آن می کنند؛ اما برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ریه، باید اقدام دیگری را نیز انجام دهند.

 

برخی گزارش ها حکایت از آن دارد که آثار سموم ناشی از مصرف دخانیات بعد از ترک سیگار همچنان در ریهافراد باقی می ماند و اگر ریه این افراد سم زادیی نشود، در معرض ابتلا به سرطان قرار خواهند گرفت.

به گزارش دیبی گرام: سایت خبری “بولد اسکای” هند در گزارشی خاطرنشان کرد، از آنجایی که هدف اول ازترک سیگار پاکسازی ریه ها از آلودگی ناشی از استعمال دخانیات است، بنابراین اگر این واقعیت نادیده گرفته شود، افزادی که دخانیات را ترک کرده اند همچنان در معرض ابتلا به سرطان کُشنده ریه قرار خواهند داشت.

این گزارش مصرف ۷ نوشیدنی از جمله آب هویج، گریپ فروت، آب توت وحشی، پیاز، زنجبیل، آب لیمو و آب آناناس را برای کسانی که مصرف دخانیات را ترک کرده اند، ضروری دانسته است تا افراد ضمن کاهش آثار زیانبار دخانیات بر ریه ها، آنها را سم زدایی کنند.

پایگاه خبری العالم

جدیدترین مقاله ها :  عصاره شبدر قرمز، معجزه ای برای بانوان
ارسال نظر برای " سم زدایی بدن بعد از ترک سیگار "

دیدگاه شما

*

code