ads_developerspro
امروز :‌ چهارشنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۸
خانه اخبار ویژه تازه های طب سنتی جشنواره مجازی و سمپوزیوم پزشکی فرد محور
سمپوزیوم پزشکی فرد محور آذر ماه در تهران برگزار می شود

جشنواره مجازی و سمپوزیوم پزشکی فرد محور

جشنواره مجازی و سمپوزیوم پزشکی فرد محور

جشنواره مجازی و سمپوزیوم پزشکی فرد محور از سوی پژوهشگاه ابن سینا در روزهای 23 و 24 آذرماه سال جاری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود.

به گزارش دیبی گرام،پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن سینا، سمپوزیوم دو روزه پزشکی فرد محور با هدف بررسی فرصت ها و چالش های پیش رو برگزار خواهد شد. 

 

از جمله محورهای مورد بحث در این سمپوزیوم می توان به پزشکی فرد محور و ناباروری، پزشکی فرد محور و سرطان، فناوری های نوین در پزشکی فرد محور، سیاست گذاری سلامت در زمینه های دارو و بیمه، ملاحظات اجتماعی، اخلاقی و حقوقی در پزشکی فرد محور، اشاره کرد.

 

متخصصان داخلی، داروسازی، آنکولوژی، پزشکی اجتماعی،پاتولوژی، فارماکولوژی، ایمونولوژی، زیست شناسی سلولی- مولکولی از جمله گروه های هدف این سمپوزیوم هستند.

پزشکان عمومی، ژنتیک، متخصصین زنان و زایمان و فارغ التحصیلان زیست فناوری پزشکی، بیوتکنولوژی پزشکی، داروسازی و پزشکی مولکولی در همه مقاطع تحصیلی از ۱۰ امتیاز آموزش مداوم جامعه پزشکی برخوردار می شوند.

 

در حاشیه این سمپوزیوم، جشنواره مجازی پزشکی فرد محور نیز برگزار می شود و به ۳ نفر از برگزیدگان این جشنواره تندیس و جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

آثار این جشنواره شامل ایده های نو و طراحی فناوری های جدید در حوزه پزشکی فردمحور است که باید در قالب کلیپ و فیلم های موبایلی، پویانمایی و همچنین به صورت سخنرانی همزمان با پاور پوینت ارسال شود.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تنها از طریق سایت http://www.avicenna.ac.ir/education/cme/pm2017 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

ثبت نام و حضور در این سمپوزیوم به صورت رایگان می باشد و کلیه علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه به شماره ۲۲۴۰۲۱۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا به نشانی اینترنتی www.avicenna.ac.ir و کانال تلگرامی @P_ Medicine مراجعه کنند.

جدیدترین مقاله ها :  مقابله با مشکلات قندی با نوشیدن قهوه

این رویداد علمی با همکاری اداره ژنتیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات نسل امید، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، قطب علمی ژنومیک کشور، مرکز تحقیقات ژنومیک دانشگاه علوم پزشکی شهید

بهشتی و دیگر سازمان ها و نهادهای مرتبط با تاکید بر حوزه سرطان و ناباروری در آذرماه برگزار می شود.

ارسال نظر برای " جشنواره مجازی و سمپوزیوم پزشکی فرد محور "

دیدگاه شما

*

code