ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸

پیمایش مداوم قند با freestyle libre

دانلود ویدئو
  • ۲۵ آذر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۸ ب.ظ
  • دسته بندی : فیلم
  • کد خبر : 9219334741
  • بازدید: 693

پیمایش مداوم قند با freestyle libre

#سوال

 آیا می توانم از گوشی خودم برای اسکن کردن سنسورهای فری استایل لیبره استفاده کنم ؟

👤 پاسخ پشتیبانی : اپلیکیشن LibreLink ( که متاسفانه به دلایل مختلف برای نصب آن باید از فیلتر شکن استفاده کنید و حافظه ی کش گوگل پلی رو پاگ کنید تا در لیست اپ های پلی استور دیده شود ) دقیقا با همان روشی که دستگاه مخصوص فری استایل برای اسکن سنسور استفاده می شود ، کار می کند و می تواند به جای دستگاه مخصوص (Reader) استفاده شود اما دستگاه مخصوص دارای ویژگی هایی هست که شما دراستفاده از اپلیکیشن از آنها محروم خواهید بود . دستگاه مخصوص فری استایل گزینه ای برای وارد کردن مقدار انسولین تزریقی ، کربوهیدرات مصرفی و فعالیت روزانه یک دیابتی هست که می تواند برای کنترل قند و تغییر دوز مصرفی و تغیین کرب فکتور مفید باشد.

نکته ی مهم این است که اگر شما سنسور خود را با استفاده از گوشی و اپلیکیشن که مخصوص اندروید است فعال کنید دیگر نخواهید توانست که از دستگاه Reader نیز برای اسکن استفاده کنید . ولی برای اینکه با هر دو گوشی و دستگاه Reader بتوانید قند لحظه ای رو اسکن کنید اولا باید سنسور را با دستگاه مخصوص آن فعال کنید و در یک ساعت اولیه که برای فعال شدن زمان میبرد در همان مدت زمان یک ساعته باید با گوشی خود نیز فعال کنید تا بتوانید با هر دوی آن سنسور رو اسکن کنید .

و همچنین اپلیکیشن librelinkup هم برای خانواده ی دیابتی تهیه شده است تا هر زمان دیابتی قند خود را تست کنید هر کسی که خود دیابتی در لیست اضافه کند می تواند از وضعیت قند دیابتی مطلع باشد که خود دیابتی اپلیکیشن Librelink را باید نصب کنید و کسانی که قصد مطلع بودن از وضعیت وی را دارند librelinkup را باید نصب کنند و این دو را متصل کنند و دیابتی تایید کند که داده ها را به چه کسی می شود ارسال کرد.

جدیدترین مقاله ها :  نشانه های دیابت را بشناسید

در هر صورت به دلایل بالا و همچنین به خاطر اینکه خرید دستگاه فقط یک بار انجام می شود پیشنهاد می کنیم که دستگاه رو هم خریداری کنین و همچنین تست کردن با گوشی به دلیل اینکه فقط پشت گوشی می تواند اسکن را انجام دهد در موقعیت های خاصی سخت است.

ارسال نظر برای " پیمایش مداوم قند با freestyle libre "

دیدگاه شما

*

code