ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۸
خانه اخبار ویژه تازه های پزشکی دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران

دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران

دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران

دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران با محوریت «محتوای الکترونیکی» اسفند جاری برگزار می‌شود.

به گزارش دیبی گرام،دبیر اجرایی این کنفرانس با اشاره به میزبانی دانشگاه تهران و مرکز یادگیری الکترونیکی این دانشگاه تهران گفت:

 

بنیان گذار ومتولی اصلی این کنفرانس، انجمن یادگیری ایران (یادا) است که تا امسال ۱۱ دوره مستمر، به میزبانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برگزار شده است.
پونه مهرتاش افزود: امسال کنفرانس روزهای سیزدهم و چهاردهم اسفند در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و البته برخی رویدادهای جانبی کنفرانس مانند استارت آپ ویک اند محتوای الکترونیکی از تاریخ ۹ اسفند در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران آغاز می شوند.

 

دبیر اجرایی دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران درباره محورهای این گردهمایی بزرگ علمی، تصریح کرد: محور اصلی کنفرانس امسال با توجه به اهمیت محتوای الکترونیکی در این حوزه و لزوم تقویت آن «محتوای الکترونیکی» است.

 

مدیر شبکه اجتماعی-شعاع مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران افزود: محورهای اصلی کنفرانس شامل علم، هنر یادگیری – یاددهی (پداگوژی) در محتوای الکترونیکی، منابع باز آموزشی، کسب و کار در محتوای الکترونیکی، نقش فناوری‌های نوین در توسعه سامانه‌ها و محیط‌های یادگیری الکترونیکی و یادگیری فراگیر است.

 

مهرتاش در مورد بخش های کنفرانس امسال عنوان کرد: غیر از ارائه مقالات به سیاق تمام کنفرانس ها تازه های این حوزه، شامل سخنرانی کلیدی، تازه های یادگیری الکترونیکی در جهان، نشست دانشجویی برای ارائه چالش ها و یافته ها این حوزه تا قبل از دفاع تز (تحصیلات تکمیلی)، جشنواره تولید محتوا نیز مطرح می شود.

 

دبیر اجرایی برگزاری دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران درباره گروه‌های هدف این گردهمایی علمی، یادآور شد: اندیشمندان و صاحبنظران حوزه یادگیری الکترونیکی، اعضای هیات علمی حوزه‌های مرتبط یا علاقمندان به این شیوه تدریس، دانشجویان دارای کسب و کار، افراد با ایده‌های کارآفرینی، موسسات آموزش الکترونیکی و همه علاقمندان به یادگیری الکترونیکی جزو مخاطبان اصلی این کنفرانس هستند.

 

جدیدترین مقاله ها :  ردیابی یک مولکول دارو در بدن با فناوری جدید

وی با بیان اینکه فرصت ارائه مقاله و ارائه پیشنهاد کارگاه به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: داوری مقالات و بررسی پیشنهادها در حال انجام است. فرصت ارائه محتوا برای جشنواره‌ها همچنین فرصت ارائه خلاصه پژوهشی برای نشست دانشجویی هنوز وجود دارد. ثبت نام در کنفرانس، کارگاه ها، نمایشگاه، استارتاپ ویکند شروع شده است و تا ۲۰ بهمن از تعرفه زود هنگام برخوردار است.

 

مهرتاش با توجه به همراهان و حامیان کنفرانس، گفت: این کنفرانس از حمایت‌های مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران به عنوان برگزارکننده دوازدهمین دوره کنفرانس و معاونت آموزشی دانشگاه تهران، معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار بوده و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، موسسه آموزش عالی مهر البرز، انجمن دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همکار ما در اجرای برنامه های کنفرانس و سیویلیکا، پایگاه استنادی جهان اسلام، شاخه ایران IEEE همراهان ما در انتشار مقالات و و پوشش اطلاعاتی کنفرانس هستند.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی https://icelet2018.ut.ac.ir/ مراجعه کنند.

ارسال نظر برای " دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران "

دیدگاه شما

*

code