ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸
خانه اخبار ویژه تازه های پزشکی عوارض جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص
هشدار در مورد جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص

عوارض جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص

عوارض جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی ضمن هشدار در مورد جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص گفت: افتادگی پلک، دوبینی، غیرقرینگی پلک و حتی نابینایی ازجمله عوارض انجام اعمال زیبایی توسط افراد غیرمتخصص است.

به گزارش دیبی گرام،دکتر علیرضا صابری اظهار کرد:

 

امروزه در جامعه ما افراد زیادی برای انجام برخی عمل‌های زیبایی به ویژه از طریق لیزر به افراد غیرمتخصص مراجعه می‌کنند که معمولا با این گونه عوارض مواجه خواهند شد که تعداد زیادی از آنها جبران ناپذیر است.
وی افزود: تزریق فیلر و بوتاکس از جمله عمل‌های زیبایی غیرجراحی است که در صورت انجام آن توسط افراد غیرمتخصص عوارض زیادی می‌تواند به همراه داشته باشد.

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک با بیان این که هرگونه عمل زیبایی ممکن است با عوارضی همراه باشد و برای همین باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا عارضه را بتوان پیشگیری یا برطرف کرد، گفت: مردم باید در این زمینه هوشیاری کامل داشته باشند و عمل زیبایی خود را تنها توسط پزشکان حاذق انجام دهند.

 

دبیر اجرایی کنگره جراحی پلاستیک ادامه داد: افتادگی پلک، دوبینی و غیرقرینگی پلک از جمله عوارض موقتی اعمال زیبایی بوده که تا حدود زیادی نیز قابل پیشگیری است.

 

 

همچنین در مورد فیلرها باید توجه داشت که این مواد پرکننده لاغری پوست بوده و برای رفع پیری و جوان سازی به کار می رود که در صورت استفاده توسط افراد غیرمتخصص می‌تواند منجر به عارضه در فرد شود.

 

صابری اضافه کرد: جوان سازی صورت به روش های غیرجراحی ازجمله از طریق لیزر یا تزریق فیلر می تواند انجام شود همچنین برای این منظور از نخ نیز استفاده می شود که با اقبال زیادی مواجه شده است.

 

وی گفت: لیفت صورت از طریق نخ نیز در صورتی که توسط فرد غیرمتخصص و متبحر انجام شود، انواع عفونت‌ها، واکنش های حساسیتی و آلرژی را نیز برای فرد به همراه خواهد داشت و همچنین سبب آتروفی صورت و غیرقرینگی آن می شود.

جدیدترین مقاله ها :  شیوع نازایی در بین زوجین کشور

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک خاطرنشان کرد: جوانسازی صورت امروزه امکانپذیر بوده ولی این کار حتماً باید توسط فرد دوره دیده و متخصص صورت گیرد.

ارسال نظر برای " عوارض جوان‌سازی صورت توسط افراد غیرمتخصص "

دیدگاه شما

*

code