ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸
خانه اخبار ویژه تازه های پزشکی هزینه درمان ناباروری زیرچتر بیمه قرار می گیرد

هزینه درمان ناباروری زیرچتر بیمه قرار می گیرد

هزینه درمان ناباروری زیرچتر بیمه قرار می گیرد

معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه درحوزه درمان ناباروری ردیف مستقلی درنظر گرفته ایم، گفت:امیدواریم ازسال 97 هزینه های ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

هزینه درمان ناباروری زیرچتر بیمه قرار می گیرد

به گزارش دیبی گرام،دکترسعید نمکی روز چهارشنبه در دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان اظهار کرد:

 

یکی از دغدغه های زوج های نابارور برای درمان تحت پوشش قرار گرفتن این هزینه ها توسط بیمه ها بود که امیدواریم با تحقق این موضوع بتوانیم خدمات مناسب را به این زوج ها ارائه دهیم.
وی با اشاره به اینکه سلامت مردان موضوع مغفول مانده در جامعه است، افزود: مردان به دلایل مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی به این موضوع مهم توجه کمتری نشان می دهند.

 

نمکی با اشاره به اینکه بحث سلامت مردان موضوع جدی است، گفت: باید ساختار مناسب برای ارائه خدمات مطلوب به مردان فراهم شود.امروزه باید نظامی متناسب با ارائه خدمات مستمر به مردان در نظام سلامت طراحی شود.
معاون علمی، فرهنگی واجتماعی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه این برنامه باید به صورت فرابخشی و ملی تعریف شود، گفت: این برنامه ملی باید منطبق با شرایط اقلیمی، فرهنگی و منابع مالی طراحی و تدوین شود.

 

وی با طرح این سوال که در حوادث جاده ای، دیابت، فشار خون و سرطان وزارت بهداشت چه مقدار نقش کلیدی دارد گفت: وزارت بهداشت علاوه بر موارد فوق در موضوعاتی مانند اثرهای سوءبهداشت روانی در جامعه نقش بسیار کمرنگی دارد و به همین دلیل باید برنامه های بین بخشی تدوین و اجرایی شود.

 

نمکی به ورزش های پرخطر در کشور اشاره کرد و افزود: در کشورهای توسعه یافته ۳۰ تا ۷۰ درصد ورزش ها پرریسک است اما در کشور ما مردان بیش از ۹۰ درصد ورزش پرخطر انجام می دهند.
دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان همزمان با هفته سلامت مردان ( ۱ تا ۷ اسفند) امروز چهارشنبه تا روز جمعه (۴ اسفند ماه) در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزارمی شود.

جدیدترین مقاله ها :  شکار سلول‌ های سرطانی با استفاده از نانو ذرات مغناطیسی
ارسال نظر برای " هزینه درمان ناباروری زیرچتر بیمه قرار می گیرد "

دیدگاه شما

*

code