ads_developerspro
امروز :‌ جمعه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۸
خانه دیابت بهبود مراقبت از افراد مبتلا به دیابت دارای معلولیت یادگیری
  • ۷ اسفند, ۱۳۹۶ در ۸:۲۹ ب.ظ
  • دسته بندی : دیابت
  • کد خبر : 9219336861
  • بازدید: 288

بهبود مراقبت از افراد مبتلا به دیابت دارای معلولیت یادگیری

بهبود مراقبت از افراد مبتلا به دیابت دارای معلولیت یادگیری

مجموعه ای از منابع، برای کمک به بهبود مراقبت از افراد مبتلا به دیابت دارای معلولیت یادگیری منتشر شده است.

به گزارش دیبی گرام،تقریبا دو درصد از مردم دارای معلولیت یادگیری خفیف تا متوسط ​​هستند، حال گروهی از محققان، منابعی را برای برطرف نمودن مسائل مربوط به این گروه منتشر کرده اند.

 

این منابع شامل اطلاعات و راهنمایی آسان برای خواندن افراد مبتلا به اختلالات یادگیری و مراقبین آنها است.برخی از موضوعات این منابع شامل چک آپ های سلامت، رژیم غذایی، ورزش، مراقبت از پا و مراقبت های دندان پزشکی می باشد.

 


بخشی از این منابع برای هدایت متخصصان مراقبت بهداشتی به منظور شناسایی بیماران دارای معلولیت یادگیری، برنامه ریزی مراقبتی، ایجاد تنظیمات منطقی و متناسب برای این افراد و راه های برقراری ارتباط موثر طراحی شده است.

 


این منابع بر اساس اطلاعات ارائه شده از طرف مردم، پزشکان و تعدادی از سازمان های خیریه شامل دیابت انگلستان،Mencap  و انجمن سندرم داون تدوین شده و توسط بنیاد سلامت و دانشگاه لیدز تأمین مالی شده است.
افرادی که دچار مشکل یادگیری هستند نیاز به حمایت بیشتر برای درک اطلاعات و ایجاد مهارت های جدید دارند.

 

 

تحقیقات نشان داده است کسانی که دارای ناتوانی در یادگیری هستند، با چالشهایی برای درک و دسترسی به خدمات متداول دیابت روبرو هستند.

به این ترتیب، این منابع کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که راهنمایی ها و آموزشها به نحوی ارائه شوند که برای این گروه از بیماران مناسب و موثر باشد.

 


دیابت نوع ۲ و سایر مسائل مربوط به سلامت درازمدت در افراد مبتلا به معلولیت یادگیری بیشتر رایج است و درنتیجه این دستورالعمل جدید نقش مهمی در حمایت از سلامت جامعه دارد.

 

جدیدترین مقاله ها :  تاثیر رازک برای بیماران مبتلا به سندرم متابولیک


بر اساس گزارش CIPOLD(استعلام محرمانه در مورد مرگ ناگهانی افراد دارای معلولیت یادگیری) با ارائه ی منابع مورد نیاز برای بهبود مراقبت های بهداشتی، می توان از مرگ و میر بسیاری از افراد دارای معلولیت یادگیری جلوگیری نمود.
این گزارش نشان داده است که مرگ زودرس در افراد دارای معلولیت یادگیری تقریبا سه برابر بیشتر از جمعیت عمومی است.

 

 

منابع جدید تاثیر زیادی بر بهبود زندگی بیماران مبتلا به ناتوانی یادگیری و آسان سازی مراقبت از این افراد برای متخصصان مراقبتهای بهداشتی و مراقبین آنها دارد.

ارسال نظر برای " بهبود مراقبت از افراد مبتلا به دیابت دارای معلولیت یادگیری "

دیدگاه شما

*

code