ads_developerspro
امروز :‌ پنج شنبه, ۲۹ فروردین , ۱۳۹۸
خانه دیابت استفاده آسان تر از پمپ انسولین با ست تزریق Mio Advance
  • ۱۶ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۰ ب.ظ
  • دسته بندی : دیابت
  • کد خبر : 9219337867
  • بازدید: 232

استفاده آسان تر از پمپ انسولین با ست تزریق Mio Advance

استفاده آسان تر از پمپ انسولین با ست تزریق Mio Advance

شرکت فن آوری Unomedical دستگاهی را طراحی کرده است که وارد نمودن ست اینفیوژن انسولین را در پمپ های انسولین آسان تر می کند، این دستگاه هم اکنون در اروپا عرضه می شود.

به گزارش دیبی گرام،ست تزریق Minimed Mio Advance ، در کنفرانس اخیر دیابت در وین، معرفی شد، این ست تزریق یکinserter  یکبار مصرف با یک سوزن پنهان دارد، که کاربر تنها باید چسب آنرا جدا کند، پوشش جدا شونده را بردارد، و آن را در محل تزریق قرار داده و یک دکمه را برای وارد شدن سوزن فشار دهد.

 

 

 ایده ی تولید این دستگاه ارائه ی یک روش ساده و با مزاحمت کمتر برای افراد مبتلا به دیابت بود.
برای نصب این ست تزریق، همچنین می توان از یک دست استفاده کرد، این موضوع آن را برای کودکان، افراد مسن تر و کسانی که حسگر پمپ را بر روی بازوی خود قرار می دهند، ایده آل است.

 ست تزریق Minimed Mio Advance  توسط شرکت فن آوری Unomedical تولید و توسط شرکتMedtronic  توزیع شده است. این دستگاه در حال حاضر در انگلستان، ایتالیا و هلند در دسترس است.انتظار می رود که دستگاه در سال بعد به طور گسترده ای در جهان در دسترس قرار گیرد.


آنت برولس، رئیس خدمات و راه حل های دیابت درMedtronic، گفت: بازخورد اولیه در مورد ست تزریق Mio Advance فوق العاده بود.

هدف ما این است که به طور مداوم به بهبود و نوآوری در فن آوری های اصلی برای کمک به افراد مبتلا به دیابت ادامه دهیم تا آزادی بیشتری برای این افراد فراهم شده و به سلامت بیشتری دست یابند.

 

 

ما بسیار هیجان زده هستیم که از MiniMed Mio Advance به عنوان پلت فرمی برای نوآوری های جدید تزریق استفاده کنیم.


نتایج یک آزمایش کوچک شامل ۲۰۰ کاربر در کنفرانس بین المللی سالانه فن آوری های پیشرفته و درمانهای دیابت(ATTD) مورد بحث قرار گرفت.یافته های این تحقیق نشان داد که بیش از ۸۵ درصد کاربران علاقه مند به استفاده ازMiniMed Mio Advanc نسبت به ست تزریق فعلی خود هستند.

جدیدترین مقاله ها :  تشخیص دقیق دیابت نوع 2 با یک آزمایش خون

John M. Lindskog، رئیس دستگاه های تزریق درConvaTec. Unomedical افزود: ما بسیار هیجان زده هستیم که این محصول نوآورانه ی جدید را با شرکتMedtronic  راه اندازی کرده ایم، دسترسی بیماران به آخرین تکنولوژی از طریق یکی از بزرگترین تولید کنندگان انسولین در دنیا، به موفقیت این محصول کمک می کند و همکاری بیشتر را تقویت خواهد نمود.

ارسال نظر برای " استفاده آسان تر از پمپ انسولین با ست تزریق Mio Advance "

دیدگاه شما

*

code