ads_developerspro
امروز :‌ پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸
خانه دیابت کاربرد تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی
  • ۲۴ شهریور, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ب.ظ
  • دسته بندی : دیابت
  • کد خبر : 92193310116
  • بازدید: 191
بررسی کاربرد جدید Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی توسط اداره ی غذا و داروی آمریکا

کاربرد تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی

کاربرد تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی

دارویی که می تواند به درمان رتینوپاتی دیابتی با تزریق در چشم کمک کند، قرار است توسط سازمان غذا و داروی آمریکا بررسی گردد.

کاربرد تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی

به گزارش دیبی گرام،دارویی که می تواند به درمان رتینوپاتی دیابتی با تزریق در چشم کمک کند، قرار است توسط سازمان غذا و داروی آمریکا بررسی گردد.

 

اداره ی غذا و داروی آمریكا، نتایج آزمایشات بالینی تزریق داروی Eylea یاaflibercept  را بررسی می كند.استفاده از داروی Eylea، نتایج مثبتی برای افراد مبتلا به رتینوپاتی دیابتی متوسط ​​تا شدید(علت اصلی کاهش دید در افراد مبتلا به دیابت)، داشته است.

 

در سال ۲۰۱۵، این دارو پس از نتایج موفقیت آمیز در دو فاز ازمطالعات بالینی-VISTA  و  VIVID-، برای درمان ادم ماکولا دیابتی (DME)، توسط سازمانNICE  در انگلستان تأیید شد. این مطالعات نشان داد Eylea وضوح بینایی را در مقایسه با درمان لیزر،اولین خط درمان برای بیماران مبتلا بهDME بهبود می بخشد.

 

FDA  پیش از این Eylea را برای درمان رتینوپاتی دیابتی در افراد مبتلا به ادم ماکولا دیابتی تایید کرده است. این بررسی جدید می تواند کاربرد جدید Eylea را برای درمان رتینوپاتی دیابتی در افراد دیابتی که به ادم ماکولای دیابتی یا DME مبتلا نیستند، تایید کند.

 

در رتینوپاتی، شبکیه ی چشم در نتیجه ی عدم کنترل دراز مدت قند خون، آسیب می بیند. حفظ قند خون در محدوده ی سالم برای افراد مبتلا به دیابت بمنظور کاهش خطر رتینوپاتی، اهمیت بسیار زیادی دارد.

 


FDA  ، نتایج شش ماهه ی مطالعه ی PANORAMA را بررسی خواهد نمود. در این مطالعه ازEylea  به عنوان درمانی برای بیماران مبتلا به رتینوپاتی دیابتی غیرپرولیفراتیو نسبتا شدید تا شدید(NPDR) ، که به ادم ماکولای دیابتی مبتلا نبودند، استفاده شد.

جدیدترین مقاله ها :  آیا روده کلید پیشگیری از دیابت نوع 1 است؟

 

 

در این مطالعه ۲ میلی گرم داروی Eylea  ، به این افراد برای ۵ ماه متوالی تزریق گردید و به دنبال آن هر دو ماه یک بار یک تزریق انجام شد.

 

انتظار می رود تصمیم FDA در مورد ایمنی تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی در بهار آینده اعلام شود.

ارسال نظر برای " کاربرد تزریق Eylea برای درمان رتینوپاتی دیابتی "

دیدگاه شما

*

code